Аймақты таңдаңыз
KZ RU
Байқау комиссиясының нәтижесі
Бос жұмыс орнының атауы Ұйым атауы Аудан Байқау жеңімпазы Сұхбат өткізу мерзімі мен уақыты
1 күзетші Сыр бөбегі Қызылорда Қ.Ә. Бекбаев Тажибек 17.05.2019 16:41
2 Тәрбиеші көмекшісі Сыр самалы Қызылорда Қ.Ә. Байқадам Әйгерім 16.05.2019 16:46
3 Дене шынықтыру нұсқаушысы Сыр дидары Қызылорда Қ.Ә. Ихласов Еркебулан 14.05.2019 10:00
4 Аула сыпырушы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Ильясова Нурбану 14.05.2019 11:09
5 Математика пәнінің мұғалімі КГУ “Средняя школа №130” имени Абая Сырдарьинского районного отдела образования Сырдария ауданы Қуанышбекова Әйгерім 25.02.2019 11:00
6 жұмысшы Сыр дидары Қызылорда Қ.Ә. АЛТЫНБЕКОВ БАУЫРЖАН 09.05.2019 20:01
7 Лаборант Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Әбдіқалық Ботагөз 08.05.2019 03:45
8 помощник воспитателя Баларман Қызылорда Қ.Ә. Кудабаева Сабира 05.05.2019 20:42
9 Қарауыл "Қызылорда қаласы білім бөлімінің Жәлел Қизатов атындағы №23 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Матаев Бакдаулет 03.05.2019 19:50
10 Информатика кабинетінің зертханашысы "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Абылай хан атындағы № 140 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Әбдібекова Әйгерім 29.04.2019 15:00
11 кастелянша Сыр еркесі Қызылорда Қ.Ә. Тилеуберген Ляззат 02.05.2019 12:05
12 еден жушшы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№267 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Мугалова Светлана 02.05.2019 11:40
13 мұғалім Қызылорда қаласы білім бөлімінің "П.Д.Осипенко атындағы №8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Балабай Кәмшат 14.01.2019 16:00
14 Іс-жүргізуші Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Жазықбаева Нұргүл 01.05.2019 12:12
15 сантехник Сыр дидары Қызылорда Қ.Ә. Әбуов Болат 23.04.2019 16:10
16 аула сыпырушы Ер Тарғын Қызылорда Қ.Ә. Досжанов Нурлан 23.04.2019 11:04
17 Іс қағаз жүргізуші "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Абылай хан атындағы № 140 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Ескараева Сауле 18.04.2019 12:28
18 қоймашы Сыр шуағы Қызылорда Қ.Ә. Уайсова Кулайым 18.04.2019 11:04
19 Тәрбиеші Сыр еркесі Қызылорда Қ.Ә. Ахметова Ұлбосын 17.04.2019 16:00
20 қоймашы "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Исламбекқызы Ақерке 17.04.2019 13:29
21 Аула сыпырушы №2 Бөбек Қызылорда Қ.Ә. Ахметова Гульжаз 16.04.2019 18:33
22 Музыка пәнінің мұғалімі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Кеуелова Карлыгаш 20.03.2019 10:00
23 хатшы Қ. Баймағанбетов атындағы №42 орта мектебі КММ Сырдария ауданы Сапарқызы Назерке 15.04.2019 19:11
24 еден жуушы Ер Тарғын Қызылорда Қ.Ә. Курманбаева Салтанат 11.04.2019 15:30
25 Аула сыпырушы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "П.Д.Осипенко атындағы №8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Сағатов Еркебұлан 08.04.2019 11:39
26 Жұмысшы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Қалтай Мұхамеджанов атындағы №1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Коразкожаев Мейрамбек 05.04.2019 10:56
27 Шаруашылық меңгерушісі №2 Бөбек Қызылорда Қ.Ә. Айдарбаева Жанна 05.04.2019 10:55
28 Еден жуушы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Алменбетова Жанаркуль 04.04.2019 12:24
29 жұмысшы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Картабаев Темир 04.04.2019 12:22
30 Тәрбиеші Сыр еркесі Қызылорда Қ.Ә. Оразалиева Жазира 27.02.2019 15:00
31 тәрбиеші көмекшісі Заңғар Қызылорда Қ.Ә. Қонарбаева Ұлдана 02.04.2019 18:58
32 электрик Қызылорда қаласы білім бөлімінің "268 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Жусипбаев Танатар 01.04.2019 13:40
33 Бастауыш сынып мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Аманжол Арайлым 28.03.2019 15:30
34 от жағушы оператор Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Нуржанов Алимжан 01.04.2019 12:04
35 биология пәні мұғалім Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Т.Жүргенов атындағы №136 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Мұрат Ақниет 24.12.2018 10:00
36 Қарауыл №6 Балбұлақ Қызылорда Қ.Ә. Журикбаев Алмас 28.03.2019 23:06
37 қарауыл №6 Балбұлақ Қызылорда Қ.Ә. Раметуллаұлы Аймедет 28.03.2019 23:05
38 дене шынықтыру пәнінің мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Серәлі Лапин атындағы "№261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Шамшатов Айбол 28.03.2019 15:00
39 Бастауыш сынып мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Қуаныш Лира 14.03.2019 17:00
40 Информатика пәні мұғалімі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы № 173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Әбдікәрімова Жанар 27.03.2019 15:00
41 Тәрбиеші Сыр еркесі Қызылорда Қ.Ә. Ибрагимова Арайлым 26.03.2019 16:00
42 тәрбиеші көмекшісі №6 Балбұлақ Қызылорда Қ.Ә. Мақсұм Ұлжалғас 26.03.2019 14:17
43 Тәрбиеші көмекшісі Алпамыс Қызылорда Қ.Ә. Жанашова Жанат 19.03.2019 17:02
44 Педагог-тьютор инклюзивного кабинета "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Мұхамедғали Сужиков атындағы № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Ан Юлия 18.03.2019 10:30
45 қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Серәлі Лапин атындағы "№261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Омарова Замира 16.03.2019 11:00
46 бастауыш сынып мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Сәндібекова Несібелі 14.03.2019 17:00
47 дефектолог "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Серәлі Лапин атындағы "№261 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Камалова Гүлжайна 12.03.2019 15:00
48 Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Заңғар Қызылорда Қ.Ә. ЖЕНСИКБАЕВА ЛУИЗА 14.03.2019 10:00
49 хатшы Сыр шуағы Қызылорда Қ.Ә. Нурмаганбетова Айгерим 12.03.2019 16:47
50 хатшы Сыр шуағы Қызылорда Қ.Ә. Жансай Несібелі 12.03.2019 12:01
51 Қоймашы Сыр шуағы Қызылорда Қ.Ә. Абдикерова Гульзабира 11.03.2019 12:26
52 Үйірме жетекшісі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған сыныптары бар "Мұрагер" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Маликов Жасулан 18.01.2019 12:00
53 Бастауыш сынып мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Назарова Айгерим 06.03.2019 09:00
54 Жамбыл атындағы №120 орта мектеп Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Жамбыл атындағы №120 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Қазыбеков Әзілхан 06.03.2019 11:40
55 еден жуушы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№267 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Жунисова Молдир 05.03.2019 12:46
56 Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Тажикенова Жазира 04.03.2019 11:00
57 іс-жүргізуші Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№212 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Әбдуайтова Анар 01.03.2019 14:11
58 Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Абенова Майра 07.02.2019 10:00
59 математика пәнінің мұғалімі Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Серикбаева Зейнакуль 01.03.2019 10:00
60 Дене шынықтыру пәні мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Әли Мүсілімов атындағы "№101 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Беркинбаев Асылан 26.02.2019 16:00
61 Дефектолог №187 М.Шоқай атындағы орта мектеп Қызылорда Қ.Ә. Рақат Айсулу 29.01.2019 15:00
62 Дефектолог КГУ “Средняя школа №210” имени О.Абилпаттаева Сырдарьинского районного отдела образования Сырдария ауданы Нурмаханова Ақмарал 26.02.2019 16:00
63 технология пәні мұғалімі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№212 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Абилбаева Аида 20.02.2019 10:30
64 жұмысшы "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Есенбекұлы Алтынбек 13.02.2019 10:27
65 Хатшы Алтын ұя Қызылорда Қ.Ә. Ертайқызы Айкерим 11.02.2019 10:58
66 ғимарат жұмысшысы Ер Тарғын Қызылорда Қ.Ә. Кожакова Гулмира 06.02.2019 15:38
67 техникалық қызметкер Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Сыздикова Гүлзада 06.02.2019 13:25
68 техникалық қызметкер Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Есхожаева Гүлназ 06.02.2019 13:25
69 еден жуушы "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Клышбаева Гульжанат 04.02.2019 17:41
70 еден жуушы "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. нет победителя 04.02.2019 17:36
71 Дефектолог "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Нағима Ахмадеева атындағы №112 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Бакирова Майя 01.02.2019 11:00
72 Іс-қағаз жүргізуші Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№218 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. +7 (707) 683-68-23 01.02.2019 12:19
73 Есепші Алтын ұя Қызылорда Қ.Ә. Қыдырбаева Әсел 01.02.2019 12:00
74 Кастелянша Алтын ұя Қызылорда Қ.Ә. Кулымбет Эльмира 01.02.2019 12:00
75 Ән-әуез жетекшісі Алтын ұя Қызылорда Қ.Ә. Сарсенбаева Жаухар 30.01.2019 10:00
76 Плотник №50 "Жулдыз" Қызылорда Қ.Ә. Қайыпберген Нұрхан 31.01.2019 16:39
77 Дефектолог Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Әлия Молдағұлова атындағы № 173 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Жақан Аида 30.01.2019 17:00
78 ағылшын тілі пәнінің мұғалімі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Қонысбек Шерхан 17.01.2019 16:00
79 Қарауыл түнгі "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Нағима Ахмадеева атындағы №112 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Әбдікәрімов Махамбетияр 24.01.2019 12:38
80 Іс-жүргізуші КГУ “Средняя школа №131” Сырдарьинского районного отдела образования Сырдария ауданы Әбілова Гүлжанар 24.01.2019 11:28
81 техникалық қызметкер Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Баубекова Гулмира 21.01.2019 18:07
82 еден жуушы Қызылорда қаласы Білім бөлімінің "№271 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Дүйсебаева Тотыгүл 21.01.2019 10:12
83 педагог-психолог "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Тәкей Есетов атындағы №264 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Өтеген Әсел 19.01.2019 09:00
84 Электрик №11 мектеп-лицей Қызылорда Қ.Ә. +7 (777) 286-55-15 17.01.2019 11:35
85 дене шынықтыру пәні мұғалімі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Ибадуллаев Олжас 15.01.2019 10:30
86 Лобарант "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Нағима Ахмадеева атындағы №112 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Ратова Сәуле 14.01.2019 10:30
87 Жылу қазандығының операторы Сыр самалы Қызылорда Қ.Ә. Иманғалиев Мұқағали 11.01.2019 18:33
88 Хатшы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Нағи Ильясов атындағы №9 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Құланова Ақмарал 11.01.2019 16:29
89 Дворник №50 "Жулдыз" Қызылорда Қ.Ә. нет победителя 10.01.2019 19:17
90 сторож №50 "Жулдыз" Қызылорда Қ.Ә. Бектаев Нугман 10.01.2019 19:14
91 Жұмысшы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ж.Нұрсейітов атындағы № 233 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Жұмаева Тұрсынкүл 10.01.2019 17:51
92 Аула сыпырушы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "Ж.Нұрсейітов атындағы № 233 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Сәдуақас Әмірәлі 10.01.2019 17:51
93 шетел тілі пәні мұғалімі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№7 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Есенбеков Шерхан 10.01.2019 15:00
94 химия мұғалімі Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№ 215 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Каналбек Мақсат 25.12.2018 11:00
95 Кіші техникалық қызметкер "Қызылорда қалалық білім бөлімінің Абылай хан атындағы № 140 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Омарова Гульнар 13.12.2018 17:27
96 Вахтер (күндізгі күзетші) №11 мектеп-лицей Қызылорда Қ.Ә. Садыкова Балымша 10.12.2018 15:25
97 еден жуушы Қызылорда қаласы білім бөлімінің "№176 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қызылорда Қ.Ә. Кожахметова Айгуль 05.12.2018 11:16